Úvodní stránka » Badminton » Badmintonová sezóna Ondry Krále

Badmintonová sezóna Ondry Krále

Poslední roky jsme často četli o úspěších našich sokolských badmintonistů. Ne jinak je tomu v již končící sezoně 2010/2011. Ondra se loni velice úspěšně rozloučil s juniorským badmintonem a přešel do kategorie dospělých. Většinou je tento přechod velmi pomalý a těžký, protože se najednou výrazným způsobem rozšíří okruh soupeřů.

 

Ondrovi se však první rok mezi dospělými podařil parádně. Již na začátku této sezony byl velmi vysoko v žebříčku čtyřher (kolem 10. místa), ve smíšené čtyřhře a ve dvouhře se pohyboval ve čtvrté, případně páté desítce. Po kvalitní podzimní přípravě se začaly dostavovat výsledky i v obou „horších“ disciplínách. Ve čtyřhře se i nadále pohyboval v první desítce. Výrazného zlepšení se dočkal zejména ve dvouhře. Vše začalo listopadovým turnajem v Hradci Králové, kde se dostal do semifinále a pokračoval turnajem na začátku prosince v Brně, kde obsadil 5. - 8. místo. Po intenzívní přípravě v únoru a březnu přišel nejúspěšnější turnaj této sezony. V polovině března se Ondra představil na turnaji v Plzni výbornými výsledky ve všech disciplínách. Ve smíšené čtyřhře se dostal do čtvrtfinále, ve čtyřhře a dvouhře skončila jeho pouť v semifinále. Jako jediný hráč vybojoval v Plzni dvě medaile. Následně aktualizované žebříčky dospělých v ČR ocenily jeho umístění na turnajích a tak můžeme Ondru Krále najít na 6. místě ve čtyřhře, na 9. místě ve dvouhře a 13. místě ve smíšené čtyřhře.

Takto se již prvním rokem mezi dospělými stal nejúspěšnějším židlochovickým hráčem v dosavadní historii našeho sokolského oddílu. A tak na závěr popřejme Ondrovi mnoho dalších úspěchů v příští sezoně, neméně důležitou motivaci do tréninku a v neposlední řadě úspěšné složení „zkoušky dospělosti“ na židlochovickém gymnáziu, které ho letos v květnu čeká.

Vlastimil Helma, předseda oddílu badmintonu


Sokolovna

3.12.2017
Akce a pronájmy v sokolovně

 Přehled akcí a volných termínů v budově sokolovny.....

13.9.2017
Rozvrh hodin

Rozvrh hodin (náhled)Uveřejňujeme nový cvičební rozvrh hodin v sokolovně. Chcete vědět, jak jsou využívány prostory sokolovny k pravidelnému sportování?

10.5.2017
Členské příspěvky
6.4.2015
Kontakty na vedoucí složek

 Chcete-li kontaktovat jednotlivé cvičitele nebe vedoucí např. z důvodu informací o možnostech přihlášení dětí na sportovní a jiné aktivity, využijte tyto kontakty.

5.3.2013
Ceník pronájmu

Chcete si pronajmout některé prostory sokolovny na krátkodobou akci? (prodej, kulturní vystoupení apod.) - více...

archív

Kontakt

T.J. Sokol Židlochovice
Tyršova 161
66701 Židlochovice
IČ: 48480738
Starosta:
Ing. Oldřich Kahoun
Tel.: 776 086 817
Mail: kahoun@sokol-zidlochovice.cz
Správa budovy a pronájmy
Ing. Josef Kratochvíl
Tel.: 603722130
Mail.: sprava@sokol-zidlochovice.cz
Předávání prostor nájemcům
p. Podhrázská
Tel.: 734736090
Mail.: