Čtvrtý ročník veteránského turnaje v jihočeské Kamenici

V sobotu 22. června 2013 se v jihočeské Kamenici uskutečnil již čtvrtý ročník kvalitně obsazeného turnaje veteránů v basketbalu a naši veteráni na něm tradičně nemohli chybět. V konkurenci pěti týmů, s vyrovnaným počtem dvou výher a dvou proher obsadili výborné třetí místo, i když od druhého je dělilo jen horší skóre ze všech odehraných utkání!  Nejlepším střelcem našeho týmu byl Petr Pelikán.  Posledním hvizdem však tato akce nekončila a se všemi zúčastněnými jsme vše ještě jednou řádně probrali u dobrého pivečka! Díky patří všem našim zúčastněným hráčům za reprezentaci oddílu, jednoty i města.

Turnaje zúčastnili: Kamil „Cimin“ Zimmermann, Aleš Minář, Pavel „Mozol“ Moravec, Petr „Peli“ Pelikán, Milan Košar, Broňa Svoboda a dva hostující hráči Pavel Dufek a Petr Maňas

Výsledky:

Turnaje se zúčastnili :

1. místo - Sokol Rosice; 2. místo - Old Boys Jihlava; 3. místo - TJ Sokol Židlochovice; 4. místo - Sokol Bechyně; 5. místo - Old Boys Brno-Líšeň

Za oddíl  basketbalu Milan Košar