Sokolské šibřinky v Židlochovicích věnované světu filmu

Stalo se již zvykem, že jedním z vrcholů plesové sezóny v Židlochovicích jsou tradiční Sokolské šibřinky, tentokrát v rázu „Letem světem filmovým plátnem“. Netradičně již v pátek 11. února 2011 se kulturní sál židlochovické sokolovny zaplnil do posledního místa návštěvníky, z nichž jich více než 30 přišlo v maskách. K dobré náladě přispěla osvědčená kapela Raffael.

Slavnostní zahájení obstaral tradiční moderátor Oldřich Kahoun (tentokrát jako Pan Tau), mažoretky Anife Rosice i jedna skupinová maska (půvabná děvčata z amerického seriálu Baywatch -  Pobřežní hlídka).

V soutěži o nejlepší masku získali nádherné „filmové“ dorty tyto masky: 1. místo – Baywatch (68 b.), 2. místo – Asterix a Obelix (55 b.), 3. místo – Ovečka Saun (40 b.).

Zpestřením večera byla nejen zajímavá tombola, ale i předání filmových cen „Židlochovický sokol“ či půlnoční krátká diskotéka na filmové melodie.

Poděkovat je nutno zejména sponzorům, kteří přispěli dary do tomboly, a všem pořadatelům za bezchybnou organizaci. Již nyní se můžeme těšit na příští rok, kdy se šibřinky odehrají v rázu „Retro“.

Za Sokol Židlochovice Oldřich Kahoun

Více fotografií v sekci Fotogalerie