Sokolské šibřinky v Židlochovicích opět nezklamaly

Stalo se již tradicí, že plesová sezona v Židlochovicích je orámována dvěmi sokolskými akcemi. V polovině ledna byla zahájena pyžamovým plesem a v sobotu 2. března 2013 zakončena pověstnými Sokolskými šibřinkami, tentokráte v rázu „Karnevalu“. Dvě stovky návštěvníků mohly shlédnout zajímavý program, ve kterém měly hlavní slovo tradičně masky (letos jich bylo téměř 40).

V soutěži o nejlepší masku zvítězily dva nádherné hrozny z balónků „Veltlín a Frankovka“, druhé místo získal „Dag Badman a jeho kočičky“ a třetí „Sněhurka a 7 trpaslíků“. K dobré náladě přispělo i vystoupení country taneční skupiny Honky Tonk s programem „Limonádový Joe“ a výukou country tanců, hudební skupina Šarže 54 či moderátor večera Olda Kahoun.

Za dary do tomboly organizátoři ze Sokola Židlochovice děkují všem sponzorům. Velký dík také patří pořadatelům za přípravu a bezproblémový průběh celé akce. Již nyní se těšíme na rok 2014, kdy se šibřinky uskuteční v zajímavém rázu: „Barvy“.