Láska v Židlochovicích

Termín židlochovických šibřinek pro rok 2015 s názvem "Láska" připadnul na 14.2.2015, na svátek Svatého Valentýna, patrona všech zamilovaných. V nádherně vyzdobeném sále přivítal všechny účastníky tradiční moderátor Olda Kahoun, jako zamilovaný čuník. K poslechu a hlavně k tanci hrála skupina Merllin. Soutěž masek vyhrála skupina sestavená z našich "divadelníků", kteří upoutali svým vystoupením přesně jako z klipu "Láska je láska". Druhé místo získala Kapička lásky a třetí bylo Zlomené srdce. Odměnou jim byli krásné dorty. V průběhu večera vystoupil i pivní umělecko lihový soubor s Chlastáš, který uchvátil publikum především svou parodií na irské tance s názvem WC Dance. Půlnoční losování hlavní tomboly bylo zpestřeno malou taneční soutěží. Závěrem chceme poděkovat všem členům pořádají jednoty Sokol Židlochovice, kteří se zapojili do příprav a shánění tomboly a rovněž všem sponzorům. A příští rok se na všechny těšíme na velké "Párty".