Turnaj badmintonu GPD  U13 a U11 (kategorie)

Dětského turnaje v badmintonu 20.2.2010 v Židlochovicích se zúčastnilo celkem 28 dětí,  kromě našich ještě děti ze Slavoje Podivín, RSC Premiéra Brno a Sokol Veselý Jehnice.

Kategorie U13 chlapců byla čistě „židlochovickou záležitostí“, vyhrál Zbyněk Palášek, na druhém místě byl David Kejř a třetí Petr Gola.

Dívky s přehledem vyhrála Veronika Srncová    - 1. místo, 2. místo  Iva Nechvátalová, 4. místo Bára Nekvapilová, 6. místo Mirka Hrdličková.

V kategorii U11 sehráli naši nejmladší své první  - premiérové zápasy. Mája Zbořilová skončila na pěkném pátém místě a Nikola Konečná na šestém. V chlapcích Adam Giňa, Vojta a  Matěj Vidrmertovi na 6.-8.místě.

Pro naše třináctileté a jejich „badmintonový růst“ je velmi důležité získávání zkušeností mimo náš kraj. Bohužel kapacita sokolovny (máme jen 2 regulérní kurty) nedovoluje pořádat  větší akce – pozvat si družstva z ostatních krajů a pořádat turnaje s  kvalitnějším obsazením.

Dana Otáhalová

Více foto ve Fotogalerii.

Badmintonový turnaj 20.2.2010 - DSC05175.JPG (normální)