Židlochovický badminton „v Evropě"

Veronika Srncová má za sebou úspěšný mezinárodní turnaj. 15. - 17. října startovala v kategorii do 13 let na jednom z největších juniorských turnajů Evropy v slovinské Mirně. Společně s  Dominikou Budzelovou ze Sokola Klimkovice se umístily na 3. místě kdy postoupily až do semifinále. V prvním kole zvítězily s převahou nad egyptským párem Jana a Roula Ashraf. V dalším kole vyhrály 2:1 na sety nad Slovinkami Nika Arih a Ema Cizelj. Nice Arih tak Veronika oplatila porážku ze dvouhry. V semifinále ve vyrovnaném zápase prohrály 2:1 na sety s reprezentantkami Rakouska Jana Haas - Katharina Hochmeir. Sokol Židlochovice děkuje Veronice za vzornou reprezentaci naší jednoty.

Vlastimil Helma, vedoucí oddílu badmintonu a místostarosta TJ Sokol Židlochovice.

Více fotografií v sekci Fotogalerie.