Všestrannost

• Vinobraní v Nosislavi

V rámci doprovodného programu k nosislavskému „Vinobraní pod hradbami“ v neděli 9. září 2012 vystoupili rodiče s dětmi a mladšími žáky se sletovou skladbou „Ať žijí duchové“.

11. 9. 2012 | Rubrika: Všestrannost

• Výstup na Akátovou věž

Pozvánka na výstup na Akátovou věž (2.9.2012) ku příležitosti 150. výročí založení Sokola

20. 8. 2012 | Rubrika: Všestrannost

• Sokolové ze Židlochovic na XV. všesokolském sletu v Praze

Téměř rok se připravovala padesátka cvičenců židlochovického Sokola na vyvrcholení celé sezóny věnované 150. výročí založení Sokola, na XV. všesokolský slet v Praze. Reportáž z této akce najdete zde.

24. 7. 2012 | Rubrika: Všestrannost

• Zájezd na slet do Prahy

Informace o zájedu na slet do Prahy

15. 5. 2012 | Rubrika: Všestrannost

• Sokolové v Olympii

V rámci doprovodného programu k soutěži v Olympijském šplhu v modřické Olympii v sobotu 14. dubna 2012 vystoupili rodiče s dětmi a mladšími žáky se sletovou skladbou „Ať žijí duchové".

17. 4. 2012 | Rubrika: Všestrannost

• Všestrannost

2. 1. 2012 | Rubrika: Všestrannost

• Ať žijí duchové

Pozvánka k nácviku zajímavé sletové skladby pro rodiče a děti a mladší žáky Ať žijí duchové.

28. 10. 2011 | Rubrika: Všestrannost

• Sokolové se vrátili ze světové gymnaestrády v Lausanne

Ve dnech 10.–16.7. 2011 se ve švýcarském Lausanne,  na břehu Ženevského jezera, konala XIV. světová gymnaestráda (WG), nejvýznamnější akce komise Gymnastika pro všechny Světové gymnastické federace (Gymnastics for All FIG). WG vytváří příležitost pro mezinárodní nesoutěžní předvedení desítek pohybových skladeb a porovnání národních pojetí jejich vývoje. Zúčastnilo se jí více než 20 tisíc cvičenců z 53 zemí celého světa.

17. 8. 2011 | Rubrika: Všestrannost

• Jak se žije Sokolům aneb nové cvičební náčiní nadchlo cvičence

Především ženy v aerobním cvičení využívají s chutí a nadšením už celý měsíc nové náčiní – BOSU. Bosu je moderní a oblíbený systém cvičení určený pro komplexní zpevnění svalů celého těla, který má pozitivní vliv na zdravé držení těla, fyzickou kondici a redukci tuku.

10. 5. 2011 | Rubrika: Všestrannost

• Sokolové pojedou na světovou gymnaestrádu do Lausanne

Téměř 60 cvičenců sokolské župy Jana Máchala společně sečvičuje skladbu, kterou budou prezentovat na světové gymnaestrádě v Lausanne v červenci 2011. Ze Sokola Židlochovice nastoupilo k nácviku koedukované( smíšené ) skladby Křížem krážem 12 členů za oddíl všestrannosti.

13. 2. 2011 | Rubrika: Všestrannost