Sokol Židlochovice

Informace z valné hromady Sokola Židlochovice

22. 4. 2012 | Rubrika: Výbor | Komentářů: 0

• Sokolové v Olympii

V rámci doprovodného programu k soutěži v Olympijském šplhu v modřické Olympii v sobotu 14. dubna 2012 vystoupili rodiče s dětmi a mladšími žáky se sletovou skladbou „Ať žijí duchové".

17. 4. 2012 | Rubrika: Všestrannost | Komentářů: 0

• Pan Barillon se ženil

Předposlední březnový týden 2012 uvedl Divadelní ochotnický soubor při Sokolu Židlochovice nově nastudovanou komedii Pan Barillon se žení.

28. 3. 2012 | Rubrika: Kultura | Komentářů: 0

• Šibřinky 2012

Stalo se již tradicí, že židlochovickou plesovou sezonu uzavírají tradiční sokolské šibřinky. Necelé dvě stovky návštěvníků se v sobotu 25. února 2012 sešlo v židlochovické sokolovně, z nich téměř 50 přišlo v masce v rázu letošních šibřinek (Retro).

27. 2. 2012 | Rubrika: Kultura | Komentářů: 0

• Natáčení štábu České televize v Sokole v Židlochovicích

V rámci oslav 150. výročí založení Sokola připravuje Česká televize pravidelný týdenní magazín, který informuje o aktuálním dění v České obci sokolské. Součástí tohoto magazínu bude i pohled do některých sokolských žup. Mezi prvními byla vybraná Župa Jana Máchala, pod kterou spadá i naše jednota. Vedení župy pro natáčení vybralo tři jednoty (Sokol Brno I., Sokol Nové Bránice a Sokol Židlochovice).

30. 1. 2012 | Rubrika: Výbor | Komentářů: 0

• 2. pyžamový ples v Židlochovicích

2. pyžamový ples v Židlochovicích se opět vydařil.

30. 1. 2012 | Rubrika: Kultura | Komentářů: 0

• Basketbal – zpráva o průběhu soutěže

Informace o průběhu dlouhodobé soutěže, které se účasní basketbalisti (muži) Sokola Židlochovice

25. 1. 2012 | Rubrika: Basketbal | Komentářů: 0

• Štěpánský badminton

Stává se tradicí, že badmintonisté místního sokola pořádají 26. 12. v sokolovně turnaj smíšených čtyřher v badmintonu. Letos se sešlo 30 hráčů, kteří byli rozlosováni do 15 dvojic. Herní systém byl stanoven tak, aby si všichni zahráli stejný počet zápasů. Vítězové tří skupin se utkali o medaile.

17. 1. 2012 | Rubrika: Badminton | Komentářů: 0

• Tyršův pomník v židlochovickém parku poškodili vandalové

Na počátku ledna 2012 si vyhlédli neznámí vandalové pomník Miroslava Tyrše v židlochovickém parku k ukojení svých sprejerských tužeb. Tento nehorázný čin neušel pozornosti místních občanů. Dnes už jsou nápisy díky starostovi jednoty Sokol Židlochovice Josefu Kratochvílovi odstraněny, za což mu tímto děkuji. A vy sprejeři…..styďte se !

13. 1. 2012 | Rubrika: Výbor | Komentářů: 0

• Všestrannost