Úvodní stránka » Sokolovna » Inzerát na sokolníka

T.J. Sokol Židlochovice hledá sokolníka

co požadujeme:

• Správcovství: dohled nad chodem života v budově sokolovny, základní jednání s nájemníky, „být duší sokolovny“
  • Úklid: provádět pravidelný úklid dle přiložené přílohy
  • Obsluhu plynové kotelny a kontrolu vytápění prostor (nutno absolvovat odborné školení)
  • Údržbu budovy (drobná údržba samostatně, velká za pomocí odborných firem)
  • Údržbu tenisového kurtu (březen až říjen)
  • „Členství v naší organizaci“ (není podmínkou, ale výhodou, zapojení se do života organizace (sporty, cvičení, trenérství, cvičitelství, divadlo atd.), přítomnost na schůzích výboru

co nabízíme:

• Plat 2 x 10.000 Kč správcovství (10 000Kč)+ úklid (10 000Kč), na jednotlivé činnosti si dotyční vyřídí živnostenský list a práce budou měsíčně fakturovány
  • Užívání služebního bytu zdarma (energie budou placeny nájemníkem, smlouva na pracovní výkon bude na jeden rok, tak jako nájem služebního bytu a nájem bytu bude vázán na výkon správce)

Je možné kombinovat s pozicí školníka v nedalekém gymnáziu!

Sokolovna

2.2.2018
Inzerát na sokolníka
3.12.2017
Akce a pronájmy v sokolovně

Přehled akcí a volných termínů v budově sokolovny.....

13.9.2017
Rozvrh hodin

Rozvrh hodin (náhled)Uveřejňujeme nový cvičební rozvrh hodin v sokolovně. Chcete vědět, jak jsou využívány prostory sokolovny k pravidelnému sportování?

10.5.2017
Členské příspěvky
6.4.2015
Kontakty na vedoucí složek

Chcete-li kontaktovat jednotlivé cvičitele nebe vedoucí např. z důvodu informací o možnostech přihlášení dětí na sportovní a jiné aktivity, využijte tyto kontakty.

archív

T.J. Sokol Židlochovice