2. ročník pyžamového plesu v Židlochovicích

14. ledna 2012 se uskutečnil druhý ročník skvělého Pyžamového plesu. Pod taktovkou Vebra Bandu a Divadelního odboru při Sokolu Židlochovice se opět po roce rozjela neskutečná zábava, okořeněná o nezvykle pojatou úpravu účastníků. Věřte nebo ne, ale více jak 120 lidí v pyžamech a nočních úborech rozličných střihů a materiálů, skotačilo do brzkých ranních hodin. Unavení účastníci mohli také využít postel, umístěnou uprostřed tanečního parketu, ke krátkému odpočinku či skotačení. A že tam bylo místy těsno, jistě nemusím ani psát. Před půlnocí byla vyhlášena mimořádně bohatá tombola a rozdáno bylo více jak 130 cen. Tímto děkujeme všem sponzorům, kteří do tomboly přispěli, a podpořili tak místní sokoly. Věříme, že se akce líbila, a už teď se těšíme na další ročník.

za Divadelní odbor Martin Janíček