60. výročí otevření sokolovny

Ku příležitosti 20. výročí sametové revoluce a 60. výročí otevření sokolovny v Židlochovicích uspořádal T.J. Sokol Židlochovice ve spolupráci s Městem Židlochovice kulturně, sportovně společenský program v sokolovně dne 17.11.2009 (Pozvánka - zde.)

První část odpoledne se odehrávala v kulturním sále, kde proběhla Klauniáda. Druhá část v tělocvičném sále byla plně v režii naší jednoty, třetí společenská část připomínající 20. výročí sametové revoluce proběhla opět v kulturním sále a byla v režii Města Židlochovice.

Ve cvičební části programu vystoupili naši cvičenci:

1. Rodiče s dětmi I. - cvičení vedla Taťána Himerová - děti 1-2 roky

2. Badminton - ukázka tréninkové hodiny - trénink vedl p. Kavan, komentoval Vlastimil Helma

3. Rodiče s dětmi II. - cvičení vedla Monika Grycová - děti 2-4 roky

4. Basketbal - ukázka tréninkové hodiny - trénink vedl Josef Kratochvíl

60. výročí otevření sokolovny - 29_Basketbal.JPG (normální)

5. Děti bez rodičů - cvičení vedla Lenka Betášová - děti 4-6

6. Skladba "Křížem krážem" - autoři Hana Bučková a Jiří Pracný - cvičili ženy a muži z župy Jana Máchala

Více fotografií z těchto vystoupení najdete ve Fotogalerii.