Badmintonisté T. J. Sokol Židlochovice opět úspěšní

Naši mladí badmintonisté se utkali na republikové úrovni s hráčskou špičkou ve svých věkových kategoriích na přeboru České obce sokolské v Českých Budějovicích dne 8. října 2011.

Židlochovice reprezentovalo 8 žáků: Iva Nechvátalová, Barbora Nekvapilová, Kateřina a Barča Otáhalovy, Veronika Srncová, Maruška Zbořilová, Petr Gola a Zbyněk Palášek. Letos se nejvíce dařilo našim děvčatům. Iva Nechvátalová s Barčou Nekvapilovou se umístily na 3. místě čtyřhry děvčat do 15 let. Stejného umístění dosáhla i Katka Otáhalová s Veronikou Hándlovou z Ivančic.

Exkluzivní zlatý hatrick získala Veronika Srncová, která v kategorii do 13 let zvítězila ve dvouhře, zvítězila i ve čtyřhře spolu s Bertou Ausbergerovou z Prahy Proseka.  Podařilo se jí také vyhrát smíšenou čtyřhru v kategorii do 15 let spolu s Michalem Vašátkem z Klimkovic.

Poděkování za vzornou reprezentaci mateřské jednoty patří všem zúčastněným hráčům a hráčkám a samozřejmě i trenérům za vzornou přípravu.

Ing.Josef Kratochvíl, starosta Sokola Židlochovice, Vlastimil Helma, vedoucí oddílu badmintonu

Popis fotek:

1:  Ve čtyřhře na třetím místě zleva: Barča Nekvapilová, Iva Nechvátalová a Katka Otáhalová

2:  Veronika Srncová první z děvčat do 13ti let

3:  Veronika Srncová první i ve čtyřhře

4:  Do třetice Veronika Srncová na prvním místě ve smíšené čtyřhře v kategorii do 15ti let