Úvodní stránka » Všestrannost » Cvičení dětí v Sokole

Cvičení dětí v Sokole

Jana Rylichová, náčelnice

V naší jednotě probíhá každoročně cvičení dětí od září do června. V rámci všestrannosti chodí cvičit dvě skupiny dětí - předškoláci a mladší školáci, v rámci oddílů navštěvují badminton a basketbal. Relativně nově mají děti možnost zahrát si stolní tenis.

 Ve všestrannosti učíme děti základy sportovní gymnastiky, atletiky, míčových her, netradičních her a sportů. Vše probíhá zábavnou formou. Hodina obvykle začíná nějakou honičkou nebo krátkou hrou na rozběhání, následuje rozcvička. V další části se věnujeme cvičení na nářadí nebo s náčiním, aby se děti seznámily se vším, co naše sokolovna nabízí. Mezi nejoblíbenější patří zdolávání opičí dráhy. Některé hodiny jsou tematicky zaměřené – nyní na podzim to byl lampionový průvod předškoláků s povídáním o Martinovi nebo cvičení školáků ve strašidelném duchu, kdy si zahráli honičku upírů a hru s baterkami ve zhasnuté sokolovně.

Cílem všestrannosti je podpořit zdravý vývoj dětí, vytvořit a upevnit vztah k pohybu a naučit je základní dovednosti, které později využijí ve sportovních oddílech při zaměření na konkrétní sportovní činnost.

Ve cvičení mladších školáků rádi přivítáme nové členy i během probíhajícího školního roku.

Termíny cvičení - předškoláci středa 17-18, školáci čtvrtek 17-18. Oddíly případně viz rozvrh na našich stránkách - https://www.sokol-zidlochovice.cz/inpage/rozvrh-hodin/

 

 


Sokolovna

3. 12. 2017
Akce a pronájmy v sokolovně

 Přehled akcí a volných termínů v budově sokolovny.....

13. 9. 2017
Rozvrh hodin

Rozvrh hodin (náhled)Uveřejňujeme nový cvičební rozvrh hodin v sokolovně. Chcete vědět, jak jsou využívány prostory sokolovny k pravidelnému sportování?

10. 5. 2017
Členské příspěvky
6. 4. 2015
Kontakty na vedoucí složek

 Chcete-li kontaktovat jednotlivé cvičitele nebe vedoucí např. z důvodu informací o možnostech přihlášení dětí na sportovní a jiné aktivity, využijte tyto kontakty.

5. 3. 2013
Ceník pronájmu

Chcete si pronajmout některé prostory sokolovny na krátkodobou akci? (prodej, kulturní vystoupení apod.) - více...

archív

Kontakt

T.J. Sokol Židlochovice
Tyršova 161
66701 Židlochovice
IČ: 48480738
Starosta:
Ing. Oldřich Kahoun
Tel.: 776 086 817
Mail: kahoun@sokol-zidlochovice.cz
Správa budovy a pronájmy
Ing. Josef Kratochvíl
Tel.: 603722130
Mail.: sprava@sokol-zidlochovice.cz
Předávání prostor nájemcům
p. Podhrázská
Tel.: 734736090
Mail.: