Jak jsme vás již informovali, přebornicemi JmK do 17 let ve dvouhře, čtyřhře I mixu se staly hráčky Sokola Židlochovice. Stejně tomu bylo v kategorii do 19 let, tak i v kategorii do 15 let.

Oblastní přebor JmK do 19 let se konal 7.12. v Chropyni. Při neúčasti naší nejlepší hráčky Veroniky Srncové ovládla přebor Barča Otáhalová, která získala 3 zlaté medaile. Nejdříve vyhrála mix s Adamem Kostrhunem (TJ Slavoj Podivín) a k vítězství ve dvouhře přidala i vítězství ve čtyřhře se svojí partnerkou Natalií Randulovou (FSpS MUNI Brno). Dvě stříbrné medaile dovezla Katka Otáhalová, první ze dvouhry, kde ji ve finále zastavila až její sestra a druhou ze čtyřhry s partnerkou Aničkou Bláhovou (TJ Chropyně).

Oblastní přebor JmK do 15 let se konal 13.12. v hale Masarykovy univerzity v Brně. Ani na tomto přeboru Barča nezaváhala. Postupně vyhrála všechny tři disciplíny, mix s partnerem Vaškem Kozlem (BS Brno) a čtyřhru s Adélou Chadimovou (FSpS MUNI) Brno. Tereza Šípková obsadila páté místo ve dvouhře a deváté místo v párových disciplínách s Kryštofem Šípkem (FSpS MUNI Brno) a Leonou Bendovou. Leona Bendová, která teprve sbírá zkušenosti mezi staršími dívkami, obsadila deváté místo i v mixu s Frantou Hanákem (FSpS MUNI Brno).

Dana Otáhalová

                       Bára Otáhalová