Natáčení štábu České
televize v Sokole v Židlochovicích

V rámci oslav 150. výročí založení Sokola připravuje Česká televize pravidelný týdenní magazín, který informuje o aktuálním dění v České obci sokolské. Součástí tohoto magazínu bude i pohled do některých sokolských žup. Mezi prvními byla vybraná Župa Jana Máchala, pod kterou spadá i naše jednota. Vedení župy pro natáčení vybralo tři jednoty (Sokol Brno I., Sokol Nové Bránice a Sokol Židlochovice). Natáčelo se ve všech třech jednotách v jedno odpoledne (25. ledna 2012). U nás se pořídili záběry z tréninku badmintonu, basketbalu, armwreslingu a z nácviku divadelního spolku. Současně byly natáčeny rozhovory s trenéry, vedoucími či sportovci. Ve vysílání by se tento díl magazínu měl objevit koncem února 2012.

Za Sokol Židlochovice Oldřich Kahoun