Úvodní stránka » Kultura » Noc sokoloven 2017

V pátek 22. září 2017 proběhla v našem Sokole první Noc sokoloven. Jednota se tak připojila k celostátní akce České obce sokolské, která završila Týden spolu v pobybu. Pro návštěvníky byl připraven dějepisnotělocvičný kvíz, ve kterém mohli děti i dospělí projevit své znalosti o Sokole a o Židlochovicích, či si v budově sokolovny najít nápovědu. V průběhu večera pak starosta jednoty Olda Kahoun provedl zájemce po běžně nepřístupných místech sokolovny. Zavedl nás do uvolněného sokolského bytu, sklepa, dále do divadelní šatny a dokonce i na půdu, která nás překvapila svou rozlehlostí.

Na závěr celé akce byl připraven program pro děti, které zde mohli společně s náčelnicí Vendulou Kratochvílovou přespat až do sobotního rána. Noc sokoloven byla hodnocena kladně, je tedy pravděpodobné, že ji budeme v následujících letech opakovat.

Výběr z fotek je k nahlídnutí zde

Sokolovna

2.2.2018
Inzerát na sokolníka
3.12.2017
Akce a pronájmy v sokolovně

Přehled akcí a volných termínů v budově sokolovny.....

13.9.2017
Rozvrh hodin

Rozvrh hodin (náhled)Uveřejňujeme nový cvičební rozvrh hodin v sokolovně. Chcete vědět, jak jsou využívány prostory sokolovny k pravidelnému sportování?

10.5.2017
Členské příspěvky
6.4.2015
Kontakty na vedoucí složek

Chcete-li kontaktovat jednotlivé cvičitele nebe vedoucí např. z důvodu informací o možnostech přihlášení dětí na sportovní a jiné aktivity, využijte tyto kontakty.

archív

T.J. Sokol Židlochovice