O vývoji odvetného utkání s VSK Mendelu "A" rozhodla 2. čtvrtina!

20.01.2013 11:36

Ve středu 16. ledna 2013 nastoupili židlochovičtí muži k prvnímu zápasu druhého kola Městského přeboru II. Na domácí palubovce domácí hostili tým vysokolškolského klubu Mendelu "A". Toto utkání se stalo výzvou pro domácí muže, protože tým Mendelu "A" v soutěži ještě neprohrál.

Domácí sehráli s Mendelu ve třech ze čtyř čtvrtin vyrovnaný výsledek. První čtvrtinu remizovali 18:18, třetí 20:21 a čtvrtou čtvrtinu 18:19. Zásadní vliv na konečný výsledek tak měla 2. čtvrtina. Domácí muži v ní podlehli v poměru 7:18.

Muži s Mendelu odehráli ve třech čtvrtinách vyrovnaný výsledek a tak nemůže být pochyb o tom, že jsme schopni i tým Mendelu porazit. Druhá čtvrtina byla také ovlivněna zraněním klíčového hráče Odnřeje Hampla a tím byla výrazně oslabena obrana domácího mužstva.

Výraznou zásluhu na výhře Mendelu měli zejména dva bývalí basketbalový reprezentanti Kamil Brabenec a Leoš Krejčí, kteří svými střeleckými výkony celé utkání rozhodli.