Prohra ve Střelicích ne úplně „vlastní vinou“!

Sedmé utkání soutěže MP II. odjeli židlochovičtí muži odehrát na palubovku týmu Sokola Střelice. Tento soupeř byl opakem soupeře z minulého kola a v letošní soutěži ještě nezaváhal a měl na svém kontě plný počet bodů.

První čtvrtinu začali naši muži velkolepě a to i pro neuvěřitelnou střeleckou úspěšnost.  Soupeř se však našeho nástupu nezalekl a tak první čtvrtina byla ve znamení úspěšných akcí a zakončení na obou stranách a tomu nasvědčoval i konečný vyrovnaný výsledek 20 -:- 20.

Druhá čtvrtina a i celý zbytek zápasu byl již „pevně v rukou“ sudího. V této druhé čtvrtině nebyla ze strany sudích odpískána celá řada evidentních faulů proti našim, zejména podkošovým hráčům a naopak úzkostlivé pískání faulů našim hráčům. Důkazem je i to, že soupeř v této čtvrtině nebodoval jinak, než ze střelby trestných hodů.

I přes toto „jasné vedení“ utkání ze strany rozhodčího, naši muži stále drželi krok se soupeřem a ještě necelou půlminutu před koncem utkání byl stav nerozhodný 64 -:- 64. Výsledkem utkání byla výhra domácích Střelic v poměru 69 -:- 64.

Více zde: http://basketbal-zidlochovice.webnode.cz/news/prohra-ve-strelicich-ne-uplne-vlastni-vinou-/