Úvodní stránka » Basketbal » Prohra ve Střelicích ne úplně „vlastní vinou“!

Prohra ve Střelicích ne úplně „vlastní vinou“!

Sedmé utkání soutěže MP II. odjeli židlochovičtí muži odehrát na palubovku týmu Sokola Střelice. Tento soupeř byl opakem soupeře z minulého kola a v letošní soutěži ještě nezaváhal a měl na svém kontě plný počet bodů.

První čtvrtinu začali naši muži velkolepě a to i pro neuvěřitelnou střeleckou úspěšnost.  Soupeř se však našeho nástupu nezalekl a tak první čtvrtina byla ve znamení úspěšných akcí a zakončení na obou stranách a tomu nasvědčoval i konečný vyrovnaný výsledek 20 -:- 20.

Druhá čtvrtina a i celý zbytek zápasu byl již „pevně v rukou“ sudího. V této druhé čtvrtině nebyla ze strany sudích odpískána celá řada evidentních faulů proti našim, zejména podkošovým hráčům a naopak úzkostlivé pískání faulů našim hráčům. Důkazem je i to, že soupeř v této čtvrtině nebodoval jinak, než ze střelby trestných hodů.

I přes toto „jasné vedení“ utkání ze strany rozhodčího, naši muži stále drželi krok se soupeřem a ještě necelou půlminutu před koncem utkání byl stav nerozhodný 64 -:- 64. Výsledkem utkání byla výhra domácích Střelic v poměru 69 -:- 64.

Více zde: http://basketbal-zidlochovice.webnode.cz/news/prohra-ve-strelicich-ne-uplne-vlastni-vinou-/
 

Sokolovna

3.12.2017
Akce a pronájmy v sokolovně

 Přehled akcí a volných termínů v budově sokolovny.....

13.9.2017
Rozvrh hodin

Rozvrh hodin (náhled)Uveřejňujeme nový cvičební rozvrh hodin v sokolovně. Chcete vědět, jak jsou využívány prostory sokolovny k pravidelnému sportování?

10.5.2017
Členské příspěvky
6.4.2015
Kontakty na vedoucí složek

 Chcete-li kontaktovat jednotlivé cvičitele nebe vedoucí např. z důvodu informací o možnostech přihlášení dětí na sportovní a jiné aktivity, využijte tyto kontakty.

5.3.2013
Ceník pronájmu

Chcete si pronajmout některé prostory sokolovny na krátkodobou akci? (prodej, kulturní vystoupení apod.) - více...

archív

Kontakt

T.J. Sokol Židlochovice
Tyršova 161
66701 Židlochovice
IČ: 48480738
Starosta:
Ing. Oldřich Kahoun
Tel.: 776 086 817
Mail: kahoun@sokol-zidlochovice.cz
Správa budovy a pronájmy
Ing. Josef Kratochvíl
Tel.: 603722130
Mail.: sprava@sokol-zidlochovice.cz
Předávání prostor nájemcům
p. Podhrázská
Tel.: 734736090
Mail.: