Úvodní stránka » Basketbal » První ročník mezinárodního basketbalového turnaje

   Dne 20. 9. 2014 se v tělocvičně TJ Sokol Židlochovice uskutečnil první ročník mezinárodního přípravného turnaje v basketbalu mužů.  Domácí muže doplnily kvalitní družstva oblastních soutěží z Podolí a spojené družstvo Břeclavi a Velkých Bílovic. Přívlastek mezinárodní nám dovolil užívat celek rakouského Mistelbachu, který přijel s velmi mladým družstvem. Turnaj otevřelo utkání domácího celku proti Sokolu Podolí. Teprve dramatický závěr rozhodl o vítězství hostů. V dalších 5 pěti zápasech se utkal každý s každým, kdy jen celek posílených bílovických drozdů nepoznal pachuť porážky.  O svém druhém místě rozhodlo Podolí právě v prvním zápase se Židlochovicemi, které poslední výhrou nad Mistelbachem vystoupali nad nepopulární čtvrtou příčku. Mladý rakouský tým místo cenných kovů nasbíral jen zkušenosti a modřiny, ty se ale určitě ukážou v jejich dalším vývoji jako cenné. Po závěrečném vyhlášení překládaném do němčiny místním sokolem Ondřejem Hamplem, jsme se i se zahraničními hosty přesunuli do občerstvovací stanice u Miltona. Zde jsme společně s hráči z televizního Okresního přeboru  a ve stejném duchu bilancovali nad uplynulými utkáními a se stejnou energií a optimismem vyhlíželi minimálně k nejblížším utkáním. Díky za první povedený ročník sokolského turnaje patří domácím organizátorům a především trenéru Josefu Kratochvílovi. V roce následujícím můžeme jistě očekávat jeho druhé pokračování.

 

   Konečné pořadí turnaje:

1.   T.J. Sokol Velké Bílovice

2.   T.J. Sokol Podolí

3.   T.J. Sokol Židlochovice

4.   UKJ Mistelbach

 

 

Zdar…Mgr. Lukáš Nápravník. 


Sokolovna

3.12.2017
Akce a pronájmy v sokolovně

 Přehled akcí a volných termínů v budově sokolovny.....

13.9.2017
Rozvrh hodin

Rozvrh hodin (náhled)Uveřejňujeme nový cvičební rozvrh hodin v sokolovně. Chcete vědět, jak jsou využívány prostory sokolovny k pravidelnému sportování?

10.5.2017
Členské příspěvky
6.4.2015
Kontakty na vedoucí složek

 Chcete-li kontaktovat jednotlivé cvičitele nebe vedoucí např. z důvodu informací o možnostech přihlášení dětí na sportovní a jiné aktivity, využijte tyto kontakty.

5.3.2013
Ceník pronájmu

Chcete si pronajmout některé prostory sokolovny na krátkodobou akci? (prodej, kulturní vystoupení apod.) - více...

archív

Kontakt

T.J. Sokol Židlochovice
Tyršova 161
66701 Židlochovice
IČ: 48480738
Starosta:
Ing. Oldřich Kahoun
Tel.: 776 086 817
Mail: kahoun@sokol-zidlochovice.cz
Správa budovy a pronájmy
Ing. Josef Kratochvíl
Tel.: 603722130
Mail.: sprava@sokol-zidlochovice.cz
Předávání prostor nájemcům
p. Podhrázská
Tel.: 734736090
Mail.: