Šibřinky 2023

V sobotu 4. března 2023 se konala kulturní akce s názvem Šibřinky v Židlochovicích, kterou pořádala Tělocvičná jednota Sokol Židlochovice. Letošní téma akce bylo věnováno seriálům, což přilákalo mnoho návštěvníků všech věkových kategorií.
Večer byl slavnostně zahájen moderátorem Oldou Kahounem, který se představil v roli Létajícího Čestmíra, který doslova létal na pódiu.
V soutěži o nejkrásnější masku se na prvním místě umístil Večerníček, který okouzlil diváky nejen svým charakteristickým vzhledem, ale i svým vystoupením. Večerníček jel na dřevěném koni, házel lístky a byl doprovázen dalšími večerníčkovými postavami. Na druhém místě skončil originální kostým "Pat a Mat opravují silnice" a na třetím místě byla "Pan Tau factory". Kostýmy byly velmi originální a kreativní, a návštěvníci si je velmi oblíbili.
Celá akce byla velmi úspěšná a přinesla mnoho radosti a zábavy. Organizátoři z Tělocvičné jednoty Sokol Židlochovice si zaslouží pochvalu za vynikající přípravu a provedení této kulturní události. Šibřinky se staly nejen tradicí v Židlochovicích, ale i oblíbenou akcí pro mnoho lidí z okolí. Doufejme, že i příští rok přinesou stejnou radost a zábavu jako letos, tentokráte se ponesou v rázu "Cesta kolem světa".

Fotografie zde.

Šibřinky Židlochovice (59.4 × 42 cm) (1).png