Tréninky badmintonu žáků v sezóně 2015 - 2016

S novým školním rokem začíná i další badmintonová sezóna. Na konci loňské sezóny navštěvovalo badmintonové tréninky 36 dětí. Už se ozývají další zájemci o přihlášení svých dětí do badmintonu. Toto je nebývalý počet, pro který budeme mít problém zajistit trenéry.

Po dohodě s trenéry rozdělujeme malé badmintonisty do následujících tří skupin.

Skupinu "Soutěžní žáci", z nichž většina již hraje soutěže, povede Kateřina Golová, Jan Srnec a Ondřej Král.

Tréninky budou mít v úterý od 17:00 do 18:30, ve čtvrtek od 17:00 do 18:30 a v pátek od 17:30 do 19:00 hod.

Jsou do ní zařazeni tito žáci:

Šípková T., Šípek P., Przywara J., Zbořil H., Šebesta M., Kejř M., Bendová L., Giňová N., Durmiši T., Rauš F., Sedláková K. a Nejedlíková B.

Skupinu "Žáci", která je zásobníkem pro Soutěžní skupinu, povede Dana Otáhalová a Vlastimil Helma.

Tréninky budeme mít v úterý od 15:30 do 17:00 a v pátek od 16:00 do 17:30 hod.

Jsou do ní zařazeni tito žáci:

Vagner M., Galochová B., Ivičičová M., Veselý T., Hrazdíra P., Otýpka M., Vrbka T., Benešová V., Bartoň P., Potomská K., Šubová A.  a Toman M.

Skupinu "Přípravky" bohužel zatím ještě nemáme kompletně obsazenou trenéry. V úterý je třeba zajistit tréninky některými z rodičů. V pátek povede tréninky Vlastimil Helma.

Tréninkové hodiny jsou v úterý od 14:30 do 15:30 a v pátek od 15:00 do 16:00 hod.

Jsou do ní zařazeni tito žáci:

Kahounová E., Kunc T., Sklenář J., Hulc A., Šuba D., Przywara J., Drobílek P., Bartoňová N., Lorenc M., Janíček M., Samsonová G. a Knotigová I. Do této skupiny by přicházeli noví zájemci o trénink badmintonu.

Prosím rodiče, kteří jsou ochotni jakkoliv se podílet na vedení tréninků, ať se mi ozvou. Více ochotných trenérů (vedoucích) by znamenalo jejich menší časovou zátěž. Mohli by se doplňovat nebo střídat.

Rozdělení žáků do těchto skupin není konečné. Bude záležet na jeho pracovitosti a výsledcích, jestli postoupí do jiné skupiny, nebo naopak bude trenéry přeřazen.

Ve sportovním sále sokolovny se tento týden natírá podlaha. Od příštího týdne budeme moci sportovat.
Vzhledem k tomu, že jako Sokoli máme hodně starostí s organizací židlochovických hodů - 11., 12. a 13. září 2015, začnou tréninky družstva žáků a přípravky ve výše uvedených hodinách až v úterý 15. září 2015.

Rodiče, kteří mají zájem přivést děti k badmintonu se mohou obracet na mě nebo na paní Danu Otáhalovou (vlastimil.helma@gmail.com, dana.otahalova@seznam.cz), nebo se přímo s dítětem dostavit do sokolovny každý pátek mezi 15. a 16. Hodinou.

Rád vám podám další informace, které v této informaci chybí.

Vlastimil Helma

vedoucí oddílu badmintonu TJ Sokol Židlochovice