Třetí kolo na palubovce Juliánova

V úterý 16. října 2012 odehrálo mužstvo mužů Sokola Židlochovice třetí kolo Městského přeboru II na palubovce Sokola Juliánov.

Večerní utkání začalo v opatrném duchu a s nízkou střeleckou úspěšností obou soupeřů.  Židlochovičtí vedli v prvním poločase již o deset bodů. Tento náskok však velmi brzy na začátku druhé čtvrtiny ztratily. Poločasový výsledek 32 -:-31 naznačoval vyrovnané utkání.

Druhá polovina byla vyrovnanější, než mnozí očekávali a vedení se přelévalo s každým útokem. Závěr utkání vyšel lépe hostujícímu týmu ze Židlochovic a naši muži zvítězili poměrem 60 -:- 65 a připsali si druhé vítězné utkání v sezóně. Nejlepšími střelci utkání byli: Pavel Moravec 18b., Jakub Kratochvíl 16b. a Petr Kalužík 11b.

Jakub Kratochvíl – oddíl basketbalu