Volební valná hromada 2010

Ve čtvrtek 18. března 2010 se uskutečnila v kulturním sále sokolovny volební valná hromada T.J. Sokol Židlochovice. Přibližně 80 členům jednoty byly předneseny zprávy a prezentace o činnosti v uplynulém roce 2009. V závěru proběhla volba nového výboru jednoty. Ten bude mít následující složení: Ing. Josef Kratochvíl (starosta), Vlastimil Helma (místostarosta), Ing. Bronislav Svoboda (jednatel), Marie Kahounová (hospodářka), Ing. Oldřich Kahoun (vzdělavatel), Ing. Tomáš Kratochvíl (náčelník), Jarmila Krejčí (náčelnice), Lenka Betášová (zástupkyně náčelnice), Milan Košar (basketbal), Ing. Jakub Kratochvíl (florbal), Šárka Kleinová (armwresling), Antonín Houdek (divadlo), Milena Moudrá (kultura).

Součástí programu bylo i vyhlášení nejlepších sportovců jednoty za uplynulý rok, za badminton Veronika Srncová, Monika Světničková, Jan Srnec, Michal Světnička a Ondřej Král, za armwresling Jan Tesař, Matěj Svoboda a Radek Klein, za basketbal Jan Moravec a Tomáš Ivičič.

Starosta Josef Kratochvíl poděkoval sestře Vlaďce Kouřilové za obětavé vedení cvičení žen a opožděně ji pogratuloval k významnému životnímu jubileu. K 70. narozeninám poblahopřál také bratru Milanovi Košarovi.

Fotografie zde.

Pozvánka na volební valnou hromadu 18.3.2010 od 18 hodin v sokolovně