Úvodní stránka » Badminton » Vánoční rodinný turnaj čtyřher v badmintonu

Ani o vánocích si židlochovičtí malí hráči neodpočinuli od badmintonu. Tentokrát nešlo jen o body a vítězství, ale o to se hlavně dobře pobavit.

Dne 28.12. se konal v naší sokolovně turnaj ve čtyřhrách, kde pár tvořil vždy žák a jeho rodič. Rodiče si tak mohli vyzkoušet sport, kterému se jejich dítě věnuje. A mnohdy zjistili, že není úplně jednoduché, dostat míček přes síť.

Zúčastnilo se celkem 12 týmů - Bartoňovi, Bendovi, Durmiši, Giňovi, Hrazdírovi, Hulcovi, Nejedlíkovi, Otýpkovi, Raušovi, Sedlákovi, Vrbkovi a Zbořilovi. Zahrát si přišli většinou tatínci, pouze jeden tým byl čistě dámskou záležitostí. V semifinálových a finálových zápasech byl k vidění pěkný badminton a velká obětavost hráčů. Po téměř pěti hodinách bylo dohráno. Vítězi se stali Zbořilovi, kteří zvítězili nad týmem  Raušů. V boji o třetí místo byli úspěšnější Hrazdírovi nad týmem Bendů.  

Turnaj se všem líbil, tak se účastníci domluvili, že si rádi turnaj zopakují i v příštím roce. A možná budeme mít v Židlochovicích novou tradici.

Dana Otáhalová

Foto: Jan Zbořil


Sokolovna

3.12.2017
Akce a pronájmy v sokolovně

 Přehled akcí a volných termínů v budově sokolovny.....

13.9.2017
Rozvrh hodin

Rozvrh hodin (náhled)Uveřejňujeme nový cvičební rozvrh hodin v sokolovně. Chcete vědět, jak jsou využívány prostory sokolovny k pravidelnému sportování?

10.5.2017
Členské příspěvky
6.4.2015
Kontakty na vedoucí složek

 Chcete-li kontaktovat jednotlivé cvičitele nebe vedoucí např. z důvodu informací o možnostech přihlášení dětí na sportovní a jiné aktivity, využijte tyto kontakty.

5.3.2013
Ceník pronájmu

Chcete si pronajmout některé prostory sokolovny na krátkodobou akci? (prodej, kulturní vystoupení apod.) - více...

archív

Kontakt

T.J. Sokol Židlochovice
Tyršova 161
66701 Židlochovice
IČ: 48480738
Starosta:
Ing. Oldřich Kahoun
Tel.: 776 086 817
Mail: kahoun@sokol-zidlochovice.cz
Správa budovy a pronájmy
Ing. Josef Kratochvíl
Tel.: 603722130
Mail.: sprava@sokol-zidlochovice.cz
Předávání prostor nájemcům
p. Podhrázská
Tel.: 734736090
Mail.: