Úvodní stránka » Basketbal » Vánoční setkání hráčů basketbalu

Kapitán referuje o vánočním setkání hráčů basketbalu

17.01.2013 11:52

 

Dne 22. Prosince 2012 proběhlo v hale T.J. Sokola Židlochovice předvánoční sportovně kulturní setkání hráčů i legend oddílu basketbalu.

Celé toto setkání bylo zahájeno utkáním v košíkové mužů, kde si obě zúčastněná družstva vytkla za cíl především stmelit kolektiv a přitom se nezranit. Poté následovalo to, o čem již dlouho dopředu kolovaly legendy. Pánové Pohlreich i Babica by jistě zbledly závistí nad slavnostě prostřenou tabulí a chutným zabíjačkovým menu, které vlastnoručně připravil bratr Milan Košar.

Těmito pochutinami jsme oblažili nejen tělo, ale i mysl. Kila shozená během hry, byla snadno doplněna a již nastal čas bilancovat uplynulou část sezóny, především pak úspěchy, vyzdvihnout kvality a zásluhy jednotlivých členů, dále pak vytyčit smělé cíle pro zbytek sezóny.

Dalším bodem tohoto večera byla volba kapitána týmu, jeho zástupce a nového pokřiku. Křeslo kapitána jen těsně obhájil bratr Pavel Moravec, jeho zástupcem byl zvolen Ondřej Hampl. O definitivním znení nového pokřiku však nebylo jednomyslně rozhodnuto a jeho volba se odkládá na neurčito.

Po skončení diskuze následovalo, pod vedení bratra Kratochvíla st., nostalgické vzpomínání na počátky a zlatou éru židlochovického basketbalu. Zmíněný bratr nejenže pečlivě celou historii klubu dokumentuje a archivuje, ale i nad vlastnoručně vyrobenými tably prezentuje.

Po této milé vsuvce byl čas vzedmout síly k poslednímu fyzickému zápolení večera a to k soutěži o krále střelců trestných hodů. Tato dnes již kultovní a prestižní soutěž, konaná zpravidla okolo půlnoci, nabízí vždy spoustu nečekaných výsledků, jakož i neotřelých házecích technik. Překvapivým vítězem by bratr Milan Košar.

Po tomto vrcholném zážitku večera nastal prostor pro volnou zábavu, tmelení kolektivu, nová předsevzetí a podobně.

                                                                                                                                                               

                                                                                Kapitán teamu bratr Pavel Moravec


Sokolovna

3.12.2017
Akce a pronájmy v sokolovně

 Přehled akcí a volných termínů v budově sokolovny.....

13.9.2017
Rozvrh hodin

Rozvrh hodin (náhled)Uveřejňujeme nový cvičební rozvrh hodin v sokolovně. Chcete vědět, jak jsou využívány prostory sokolovny k pravidelnému sportování?

10.5.2017
Členské příspěvky
6.4.2015
Kontakty na vedoucí složek

 Chcete-li kontaktovat jednotlivé cvičitele nebe vedoucí např. z důvodu informací o možnostech přihlášení dětí na sportovní a jiné aktivity, využijte tyto kontakty.

5.3.2013
Ceník pronájmu

Chcete si pronajmout některé prostory sokolovny na krátkodobou akci? (prodej, kulturní vystoupení apod.) - více...

archív

Kontakt

T.J. Sokol Židlochovice
Tyršova 161
66701 Židlochovice
IČ: 48480738
Starosta:
Ing. Oldřich Kahoun
Tel.: 776 086 817
Mail: kahoun@sokol-zidlochovice.cz
Správa budovy a pronájmy
Ing. Josef Kratochvíl
Tel.: 603722130
Mail.: sprava@sokol-zidlochovice.cz
Předávání prostor nájemcům
p. Podhrázská
Tel.: 734736090
Mail.: