VETERÁNSKÝ TURNAJ v basketbale

Dne 23. 6. 2012 proběhl v jihočeské Kamenici nad Lipou již tradiční a silně obsazený veteránský turnaj v basketbale mužů.  Naši hráči obsadili vynikající druhé místo!!!

Turnaje se zúčastnila čtyři družstva včetně mužů Sokola Židlochovice. Dalšími týmy byli sokolové z Jihlavy, Rosic a Chropyně. Naši hráči obsadili vynikající druhé místo!!!

Turnaj se hrál systémem každý s každým. Po dvou přesvědčivých vítězstvích našeho družstva jsme ve finále prohráli pouze o tři body s družstvem Rosic, které ovšem bylo posíleno o exligového hráče Petra Němce (Zbrojovka Brno)! Krásné prostředí a přátelská atmosféra po zbytek dne nám ale vše vynahradili a rádi se sem budeme opět vracet. Letošní druhé místo se budeme snažit příští rok vylepšit.

Turnaje se zúčastnili hráči Pelikán Petr, Minář Aleš, Kouřil Jan, Košar Milan, Moravec Pavel a Krejčí Pavel a Svoboda Bronislav. Nejlepším střelcem družstva byl Pelikán Petr.