Veteránský turnaj v basketbale v Kamenici

Dne 12. 6. 2010 proběhl v jihočeské Kamenici nad Lipou tradiční a silně obsazený veteránský turnaj v basketbale mužů.

Turnaje se zúčastnila čtyři družstva včetně mužů sokola Židlochovice. Dalšími týmy byli sokolové z Jihlavy, Rosic a Chropyně.

Turnaj se hrál systémem každý s každým. Po dvou přesvědčivých vítězstvích našeho družstva jsme ve finále prohráli pouze o šest bodů s „domácí“ Jihlavou! Krásné prostředí a přátelská atmosféra po zbytek dne nám ale vše vynahradili a rádi se sem budeme opět vracet. Letošní druhé místo se budeme snažit příští rok vylepšit.

Turnaje se zúčastnili hráči Novák Jiří, Minář Aleš, Kratochvíl Josef, Svoboda Marian, Ryzý Pavel, Cigánek Vlastimil, Košar Milan, Moravec Pavel a Krejčí Pavel.