Úvodní stránka » Badminton » Zahájení badmintonové sezóny 2014/2015

   Se začátkem školního roku se nám rozbíhá další sezóna badmintonových soutěží. V druhé polovině září již mají za sebou první individuální turnaj naši nejúspěšnější badmintonisté, Verča Srncová a Ondra Král.

   Veronika se druhý zářiový týden účastnila republikového turnaje v kategorii do 19 let. A hned svými výkony a také výsledky navázala na svá úspěšná vystoupení z předchozích sezón. Dařilo se jí v párových disciplínách. Ve smíšené čtyřhře společně s Michalem Hubáčkem z Prahy dosáhli na bronzový stupínek a ve čtyřhře děvčat (se svou stálou partnerkou Bertou Ausbergerovou) nenašly přemožitelky a hned v úvodu sezóny si odvážejí zlato. Tento výsledek katapultoval naši hráčku na 1. místo v kategorii dorostenek ČR ve čtyhře.

   Druhý zmiňovaný zástupce Ondřej Král se první týden v září účastnil silně obsazeného turnaje v Benátkách nad Jizerou, kde se sešly i zahraniční posily extraligových družstev. I přesto, že se Ondrovi nepodařilo vybojovat medailová umístění (ve dvouhře prohrál s asijskou posilou domácích Benátek), bodovým ziskem z tohoto turnaje poskočil v žebříčku na 3. místo v ČR ve dvouhře a ve čtyřhře potvrdil svou 4. pozici v ČR mezi dospělými.

   Věřme, že i ostatním hráčům Sokola Židlochovice se bude na nadcházejících turnajích dařit neméně dobře.

 

   Vedoucí oddílu badmintonu, Vlastimil Helma


Sokolovna

3.12.2017
Akce a pronájmy v sokolovně

 Přehled akcí a volných termínů v budově sokolovny.....

13.9.2017
Rozvrh hodin

Rozvrh hodin (náhled)Uveřejňujeme nový cvičební rozvrh hodin v sokolovně. Chcete vědět, jak jsou využívány prostory sokolovny k pravidelnému sportování?

10.5.2017
Členské příspěvky
6.4.2015
Kontakty na vedoucí složek

 Chcete-li kontaktovat jednotlivé cvičitele nebe vedoucí např. z důvodu informací o možnostech přihlášení dětí na sportovní a jiné aktivity, využijte tyto kontakty.

5.3.2013
Ceník pronájmu

Chcete si pronajmout některé prostory sokolovny na krátkodobou akci? (prodej, kulturní vystoupení apod.) - více...

archív

Kontakt

T.J. Sokol Židlochovice
Tyršova 161
66701 Židlochovice
IČ: 48480738
Starosta:
Ing. Oldřich Kahoun
Tel.: 776 086 817
Mail: kahoun@sokol-zidlochovice.cz
Správa budovy a pronájmy
Ing. Josef Kratochvíl
Tel.: 603722130
Mail.: sprava@sokol-zidlochovice.cz
Předávání prostor nájemcům
p. Podhrázská
Tel.: 734736090
Mail.: