Badminton

BADMINTON

Badminton má v Židlochovicích dlouhou tradici a v porovnání s ostatními zájmovými oddíly a kroužky disponuje dlouhodobě s jednou z největších členských základen. Dosahuje téměř 100 členů a jsou zastoupeni sportovci od těch nejmladších až po seniory. V rozvrhu hodin nalezte termíny vyčleněné pro amatéry až po sportovní hráče. Vybere se každý. Stačí jen přijít!

vedoucí oddílu: Michal Weinbrenner, tel: 724 266 694, email: weinbrenner@sokol-zidlochovice.cz

V případě všeobecných dotazů kontaktujte vedoucího oddílu.

NOVÍ ČLENOVÉ: dotazy a informace

- děti: Jan Srnec, tel. 723 119 871, mail: honza.srnec@gmail.com

- dospělí: vedoucí oddílu (kontakt viz výše)

V případě že, máte zájem o trénování v daný časový úsek, můžete kontaktovat přímo odpovědnou osobu (trenéra). Detaily naleznete v sekci SOKOLOVNA>ROZVRH HODIN

• Úspěšný závěr sezóny židlochovických badmintonistů

Tři medaile z mistrovství ČR jednotlivců...

1. 5. 2013 | Rubrika: Badminton

• Badminton

Badminton - 1. kolo 2. ligy v jehnicích s Českým Krumlovem (náhled)Aktuální informace z oddílu badmintonu.

2. 1. 2013 | Rubrika: Badminton

• Štěpánský turnaj v badmintonu

Pozvánka na štěpánský turnaj v badmintonu

17. 12. 2012 | Rubrika: Badminton

• Přebor ČOS badmintonu v Plzni

17. listopadu se konal v Plzni Otevřený přebor České obce sokolské žactva a dorostu. Účastnilo se ho 160 badmintonistů z celé republiky. TJ Sokol Židlochovice vyslal do Plzně 13 sportovců.

17. 11. 2012 | Rubrika: Badminton

• Židlochovičtí sportovci reprezentují Českou republiku

Uveřejňujeme článek z židlochovického zpravodaje o úspěchu našich bývalých členů, odchovanců T. J. Sokol Židlochovice.

28. 10. 2012 | Rubrika: Badminton

• Štěpánský badminton

Stává se tradicí, že badmintonisté místního sokola pořádají 26. 12. v sokolovně turnaj smíšených čtyřher v badmintonu. Letos se sešlo 30 hráčů, kteří byli rozlosováni do 15 dvojic. Herní systém byl stanoven tak, aby si všichni zahráli stejný počet zápasů. Vítězové tří skupin se utkali o medaile.

17. 1. 2012 | Rubrika: Badminton

• "BADMINTON CZECH TALENT 2011" 5. - 6. 11. 2011

Jižní Moravu na tomto turnaji reprezentovalo družstvo našich nejmladších ve složení Daniel KOSTRHUN, David HERZÁN (Podivín), Vojta VIDRMERT, Bára OTÁHALOVÁ (Židlochovice), Adéla KREJČÍ a Adéla CHADIMOVÁ (Jehnice). V sobotu na turnaji družstev měli naši reprezentanti dost nešťastný los, kdy s jedinou porážkou od slovenského mužstva z Ilavy (vítěze turnaje) obsadili třetí – bronzovou příčku.

24. 11. 2011 | Rubrika: Badminton

• Badmintonisté T. J. Sokol Židlochovice opět úspěšní

Naši mladí badmintonisté se utkali na republikové úrovni s hráčskou špičkou ve svých věkových kategoriích na přeboru České obce sokolské v Českých Budějovicích dne 8. října 2011.

18. 10. 2011 | Rubrika: Badminton

• Mistrovství ČR badmintonu do 13 let

Trojice nejúspěšnějších reprezentovala náš kraj na Mistrovství ČR U13, konaném 2.-3.dubna v Českém Krumlově.

5. 4. 2011 | Rubrika: Badminton

• Badmintonová sezóna Ondry Krále

Poslední roky jsme často četli o úspěších našich sokolských badmintonistů. Ne jinak je tomu v již končící sezoně 2010/2011. Ondra se loni velice úspěšně rozloučil s juniorským badmintonem a přešel do kategorie dospělých.

5. 4. 2011 | Rubrika: Badminton