Badminton

BADMINTON

Badminton má v Židlochovicích dlouhou tradici a v porovnání s ostatními zájmovými oddíly a kroužky disponuje dlouhodobě s jednou z největších členských základen. Dosahuje téměř 100 členů a jsou zastoupeni sportovci od těch nejmladších až po seniory. V rozvrhu hodin nalezte termíny vyčleněné pro amatéry až po sportovní hráče. Vybere se každý. Stačí jen přijít!

vedoucí oddílu: Michal Weinbrenner, tel: 724 266 694, email: weinbrenner@sokol-zidlochovice.cz

V případě všeobecných dotazů kontaktujte vedoucího oddílu.

NOVÍ ČLENOVÉ: dotazy a informace

- děti: Jan Srnec, tel. 723 119 871, mail: honza.srnec@gmail.com

- dospělí: vedoucí oddílu (kontakt viz výše)

V případě že, máte zájem o trénování v daný časový úsek, můžete kontaktovat přímo odpovědnou osobu (trenéra). Detaily naleznete v sekci SOKOLOVNA>ROZVRH HODIN

• Badmintonisté T. J. Sokol Židlochovice opět úspěšní

Naši mladí badmintonisté se utkali na republikové úrovni s hráčskou špičkou ve svých věkových kategoriích na přeboru České obce sokolské v Českých Budějovicích dne 8. října 2011.

18. 10. 2011 | Rubrika: Badminton

• Mistrovství ČR badmintonu do 13 let

Trojice nejúspěšnějších reprezentovala náš kraj na Mistrovství ČR U13, konaném 2.-3.dubna v Českém Krumlově.

• Badmintonová sezóna Ondry Krále

Poslední roky jsme často četli o úspěších našich sokolských badmintonistů. Ne jinak je tomu v již končící sezoně 2010/2011. Ondra se loni velice úspěšně rozloučil s juniorským badmintonem a přešel do kategorie dospělých.

• Úspěchy nejmladších židlochovických badmintonistů

Dne 6.3.2011 se v Ivančicích konal krajský přebor žáků v badmintonu do 13 let. Naše výprava si odvezla 10 cenných medailí!

5. 4. 2011 | Rubrika: Badminton

• Židlochovický badminton „v Evropě"

Veronika Srncová má za sebou úspěšný mezinárodní turnaj. 15. - 17. října startovala v kategorii do 13 let na jednom z největších juniorských turnajů Evropy v slovinské Mirně. Společně s  Dominikou Budzelovou ze Sokola Klimkovice se umístily na 3. místě kdy postoupily až do semifinále.

27. 10. 2010 | Rubrika: Badminton

• Badmintonové soustředění na Vysočině

Letní příprava žáků oddílu badmintonu TJ Sokol Židlochovice neskončila společným campem se srbskými partnery. Za 14 dní nato (9. – 15. 8.) se konalo badmintonové soustředění společně s žáky Slavoje Podivín v Hamrech nad Sázavou.

15. 9. 2010 | Rubrika: Badminton

• Králem je Král

Jak napovídá titulek nad článkem (převzatý ze stránek Badmintonového svazu), králem českého žebříčku v kategorii do 19 let je Ondřej Král...

15. 9. 2010 | Rubrika: Badminton

• Badmintonové soustředění 2010

Koncem července se uskutečnilo soustředění našich badmintonistů s hráči ze Srbska ...

1. 9. 2010 | Rubrika: Badminton

• Turnaj žáků v badmintonu k ukončení sezony

Oddíl badmintonu pořádá turnaj ve dvouhře žáků k ukončení úspěšné sezony 2009/2010.

25. 5. 2010 | Rubrika: Badminton

• Skvělý úspěch židlochovického badmintonu

O víkendu 17. a 18. dubna 2010 se konaly dva prestižní celorepublikové turnaje. Závěrečným turnajem mladších žáků do 13 let bylo mistrovství ČR v Benátkách nad Jizerou. Junioři do 19 let se utkali naposledy v této sezóně na národním turnaji v severočeském Liberci.

10. 5. 2010 | Rubrika: Badminton