Výbor

• Odkazy

Odkazy na stránky věnované Sokolu ad.

20. 2. 2013 | Rubrika: Výbor

• Výročí narození Františka Pecháčka

František Pecháček byl sokolský cvičitel a vychovatel, ve 30. letech také organizátor letních táborů a zimních kurzů pro mládež...

17. 2. 2013 | Rubrika: Výbor

• Jubileum

K významnému životnímu jubileu gratulujeme sestře Anežce Říhové a bratru Josefu Nentvichovi. Výbor Sokola jim přeje do dalších let hlavně hodně zdraví.

30. 7. 2012 | Rubrika: Výbor

• Valná hromada Sokola Židlochovice

Informace z valné hromady Sokola Židlochovice

22. 4. 2012 | Rubrika: Výbor

• Natáčení štábu České televize v Sokole v Židlochovicích

V rámci oslav 150. výročí založení Sokola připravuje Česká televize pravidelný týdenní magazín, který informuje o aktuálním dění v České obci sokolské. Součástí tohoto magazínu bude i pohled do některých sokolských žup. Mezi prvními byla vybraná Župa Jana Máchala, pod kterou spadá i naše jednota. Vedení župy pro natáčení vybralo tři jednoty (Sokol Brno I., Sokol Nové Bránice a Sokol Židlochovice).

30. 1. 2012 | Rubrika: Výbor

• Tyršův pomník v židlochovickém parku poškodili vandalové

Na počátku ledna 2012 si vyhlédli neznámí vandalové pomník Miroslava Tyrše v židlochovickém parku k ukojení svých sprejerských tužeb. Tento nehorázný čin neušel pozornosti místních občanů. Dnes už jsou nápisy díky starostovi jednoty Sokol Židlochovice Josefu Kratochvílovi odstraněny, za což mu tímto děkuji. A vy sprejeři…..styďte se !

13. 1. 2012 | Rubrika: Výbor

• Valná hromada 2011

Pozvánka na valnou hromadu jednoty, která se uskuteční ve čtvrtek 14. dubna 2011 od 18 hodin v kulturním sále sokolovny.

4. 4. 2011 | Rubrika: Výbor

• Nová informační vývěska na budově sokolovny

Koncem února 2011 byla na budovu sokolovny umístěna nová informační vývěska T. J. Sokol Židlochovice. Za pomoc při instalaci děkujeme zaměstnancům MěÚ Židlochovice.

1. 3. 2011 | Rubrika: Výbor

• Župní sokolský zpravodaj - listopad 2010

Listopadové číslo Župního sokolského zpravodaje i s článkem z naší jednoty najdete zde.

21. 11. 2010 | Rubrika: Výbor

• Konec sezóny 2009/2010

Výbor T.J. Sokola Židlochovice srdečně zve všechny členy a příznivce na tradiční ukončení letošní sezony - 29.5.2010 - podrobnosti viz pozvánka.

25. 5. 2010 | Rubrika: Výbor